29. Jun 2021 |

10. tööpäev praktikal ja muidu elust

Kuidagi peab selle enda jaoks meeldejäävaks tegema. Täna juhtus nii palju, et praktikal esimene task enamvähem lõpetatud, esimene pull request, sain esimesed kommentaarid enda koodile ja jõudsin teha esimesed parandused.

Natuke sisseelamise aega on veel vaja, et paremini aru saada sellest tiimi vibe’ist ja kui tõsiselt täpselt peaks töösse suhtuma. Vahepeal mulle tundub, et ma võtan kõike liiga tõsiselt ikka.

Üle nädala jõudsin sel olulisel puhul bjj trenni ka. Varasemate jalakrampide põhjuseks vist kompressioonsukad (mida peamiselt hügieeni põhjustel olen kasutanud). Soojenduse ajal läks säärelihas juba krampi (kuigi mul eales pole mingit sellist probleemi olnud). Võtsin sukad ära ja kuni lõpuni null probleemi. Mõnus trenn oli, kui krampe ei ole ja iiveldama ka ei hakanud 🙂 Võhma natuke juba tuleb aga jõudu ei ole piisavalt.

Muus osas sellist kodus passimist väga päeva lõppu ei jää. Kuna sügisel tuleb C# uuesti teha, siis olen Käveri slaide Sphinxi ümber teinud, et sellest midagi pydoci laadset tekiks. Selline teistele materjali kokku tõstmine (ja täiendamine) paneb ennast ka rohkem materjali läbi töötama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.